Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9646
Stary 03.10.2013, 20:40
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to prosta rzecz ale przypuszczam że moja czy Twoja wiedza w tym temacie jest żadna lub bliska zeru więc nie ma co wogóle na ten temat dyskutować. To nie prowadzenie prostego bloga czy forum (bez urazy dla naszych adminów) w którym tylko tworzysz działy i edytujesz posty. Może to być powazny problem a nie błachostka
Tak jak Ty nie wiem czy to jest problem czy błahostka, ale "dobra i poważna" firma IT rozwiązuje taki problem/ błahostkę w kilka godzin a nie jak u nas trwa to już drugi dzień. Klub powinien albo nałożyć karę albo po prostu rozstać się z ta firmą bo jak tak to ma dalej wyglądać to lepiej pozostać przy sprzedaży w kasach na stadionie ...

Już nie działa ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.10.2013 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując