Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9639
Stary 03.10.2013, 20:09
Według mnie to są jaja ... Mamy XXI wiek a klub nie może poradzić sobie z taką prostą rzeczą, chyba czas powrócić do miejsc wypisywanych dłuogopisem na biletach jak za dawnych lat bo nie dla nas taka zaawansowana technologia.
Odpowiedz cytując