Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
9638
03.10.2013, 20:06
Co do sprzedaży internetowej. To mam nadzieję że ta sytuacja podziała na klub i postarają się udoskonalić ten cały system żeby w przyszłości nie było takich problemów
Ostatnio edytowane przez nemox007 : 03.10.2013 o godz. 20:08.
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007