Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9638
Stary 03.10.2013, 20:06
Co do sprzedaży internetowej. To mam nadzieję że ta sytuacja podziała na klub i postarają się udoskonalić ten cały system żeby w przyszłości nie było takich problemów
Ostatnio edytowane przez nemox007 : 03.10.2013 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując