Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Japycz
Junior Member
Od: 10.2009
Offline
#
9637
03.10.2013, 20:04
Jest jakaś nadzieja że jutro zostanie uruchomiona sprzedaż internetowa czy jest to ostateczna decyzja klubu że do meczu z Legią nie będzie otwarta sprzedaż internetowa?
Japycz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Japycz
Znajdź inne posty napisane przez Japycz