Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Japycz
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9637
Stary 03.10.2013, 20:04
Jest jakaś nadzieja że jutro zostanie uruchomiona sprzedaż internetowa czy jest to ostateczna decyzja klubu że do meczu z Legią nie będzie otwarta sprzedaż internetowa?
Odpowiedz cytując