Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
9633
03.10.2013, 19:47
Ze względu na możliwe problemy z miejscówkami u kibiców z poza C powinni postarać się przywrócić system sprzedaży... ale z kolei jeśli tyle lat zajmowało im wprowadzanie sprzedaży biletów online, nic nie jest w stanie zdziwić nikogo - a mają naprzeciwko siebie partnerską uczelnie techniczną, która łoży grube miliony na informatykę
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek