domin_czyzyny napisał(a):

zastanawiam się czy przyczyna zawieszenia sprzedaży biletów przez net nie jest czasem inna niż typowo techniczna...czy nie da się wyeliminować takiej przyczyny w 30 godzin ?
może tutaj chodzi o rozliczenia, kasę, itp...
|
Trzeba powołać komisje do wyjaśnienia sprawy zawieszenia sprzedaży biletów przez internet w skrócie KDWSZSBPI... może Maciarewicz ma wolny termin...
