info od SKWK - biletów coraz mniej...
http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/470...e-sektory.html
kto nie ma biletu niech lepiej jedzie na R22, a nie czeka aż system zacznie działać. Chyba są małe na to szanse w najbliższych godzinach. System już 24 godziny jest out of order.