Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9609
Stary 03.10.2013, 15:01
info od SKWK - biletów coraz mniej...

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/470...e-sektory.html

kto nie ma biletu niech lepiej jedzie na R22, a nie czeka aż system zacznie działać. Chyba są małe na to szanse w najbliższych godzinach. System już 24 godziny jest out of order.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.10.2013 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując