I w porządku

zwracam honor..
i bardzo dobrze, ze to biora pod uwage, zwazywszy na godzine rozegrania meczu kasy powinny byc otwarte 6-7 rano
akurat on napisal do dzialu biletowego, a tam zdaje sie jest kilka osob z SKWK wiec kumaja czacze.
a klub powinien zmienic dostawce jesli chodzi o bilety.wisla.krakow.pl, a wczesniej wyciagnac konsekwencje co do nich, co to za prowizorka... od tego jest ta strona zeby wieksze obciazenie wystrzymala.. juz by zeszlo moze tysiac dodatkowych biletow przez neta, a wielu moze odpuscic w koncu kupno biletu nie majac pewnosci, ze w niedziele zdaza (a to strata pieniezna i wizerunkowa dla klubu)
zaraz bedzie... 24 h jak portal nie działa.. dramat. i to przed takim meczem kiedy jest szansa na komplet, a przynajmniej bylaby gdyby portal dzialal. na domiar zlego klub musi (przynajmniej tak robil dotychczas) wylaczyc strone na dzien przed meczem.