Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9605
Stary 03.10.2013, 13:47
potwierdzam , zdarzało mi się z pisać na gg z osobami z marketingu ( nr 1906 ) , gdy jeszcze kilka lat temu fb nie był rozpowszechniony

to też ludzie i kibice , w szczególności nowe grono z tsw.com.pl
Odpowiedz cytując