Napisałem do Wisły Kraków w sprawie biletów:
moja kwestia:
Cytat:
Witam,
polecam aby w niedzielę otworzyć sprzedaż od 7 rano
pozdrawiam
|
otrzymałem od nich odpowiedź:
Cytat:
witam,
słuszna uwaga, o ile będą jeszcze bilety
pozdrawiam
|
chyba coś jest na rzeczy z kompletem
