@baton: jeżeli chodzi o dojazd to z Dworca RDA w Krakowie autobusem do Cieszyna
http://interpalmbus.nazwa.pl/index.p...krakow-cieszyn
Później na nogach przejść na Czeską strone i tam na pociąg do Pragi- jesteś w cztery i pół godziny w Pradze
W Pradze byłem na prawde bardzo dużo rzeczy do oglądniecia, zwiedzenia
Warto zobaczyć- Zamek, Most Karola, Rynek, Brame Prochową, Stary Zamek czyli Vysehrad i jak chcesz to możesz iść do fabryki piwa Staropramen.
Jeżeli chodzi o nocleg to ja wynajmowałem mieszkanie ze strony
https://www.airbnb.pl/
Mam nadzieję że pomogłem