Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9589
Stary 03.10.2013, 11:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zaraz dla niektórych to będzie wymówka by nie pójść na mecz - bo akurat przez kilkanaście godzin nie była czynna sprzedaż internetowa .

Przypomnijcie sobie co było jeszcze nie tak dawno , gdy nie było wcale sprzedaży internetowej .

Nie kupiłeś dzisiaj , kupisz jutro , a mogłeś kupić od kilku tygodni , ale jak to Polacy , wszystko na ostatnią chwile...

inna sprawa że serwer pewnie padł przez idiotów którzy co chwilę sprawdzali ile biletów zeszło...
Karherop, serwer padł nie przez idiotów sprawdzających ilość sprzedanych biletów (na prawdę się niektórym nudzi swoją drogą), ale przez nieprzewidywalność klubu i bardzo słaby serwer. Czyli brak profesjonalizmu w rzeczy samej

Przypomnij sobie jak było 10 lat temu, komórki nie miałeś i żyłeś. A teraz zasięgu nie masz gdzieś i k...wami rzucasz. I słusznie bo postęp technologiczny następuje i wymagać musimy cały czas więcej. Szczególnie, że nie jesteśmy prekursorami w sprzedaży internetowej.. nie muszę przypominać jakie kluby nas w tym wyprzedziły


Sytuacja @ 12:00 (czwartek) - zgodnie z komunikatem na oficjalnej

Odpowiedz cytując