Karherop napisał(a):

Zaraz dla niektórych to będzie wymówka by nie pójść na mecz - bo akurat przez kilkanaście godzin nie była czynna sprzedaż internetowa .
Przypomnijcie sobie co było jeszcze nie tak dawno , gdy nie było wcale sprzedaży internetowej .
Nie kupiłeś dzisiaj , kupisz jutro , a mogłeś kupić od kilku tygodni , ale jak to Polacy , wszystko na ostatnią chwile...
inna sprawa że serwer pewnie padł przez idiotów którzy co chwilę sprawdzali ile biletów zeszło...
|
Karherop, serwer padł nie przez idiotów sprawdzających ilość sprzedanych biletów (na prawdę się niektórym nudzi swoją drogą), ale przez nieprzewidywalność klubu i bardzo słaby serwer. Czyli brak profesjonalizmu w rzeczy samej
Przypomnij sobie jak było 10 lat temu, komórki nie miałeś i żyłeś. A teraz zasięgu nie masz gdzieś i k...wami rzucasz. I słusznie bo postęp technologiczny następuje i wymagać musimy cały czas więcej. Szczególnie, że nie jesteśmy prekursorami w sprzedaży internetowej.. nie muszę przypominać jakie kluby nas w tym wyprzedziły
Sytuacja @ 12:00 (czwartek) - zgodnie z komunikatem na oficjalnej
