|
chyba zapomnieli napisać, że na C1 też juz nie ma. Dziwi mnie informacja, że nie ma miejsc na E16, przecież ten sektor był wyłączony ze sprzedaży, może tam skierowali także dzieciaki w ramach sektora szkolnego, bo E11-E12 było za małe ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.10.2013 o godz. 12:00.
|