domin_czyzyny napisał(a):

|
+ dużą ilość kupujących na ostatnią chwilę + źle zaprojektowaną przepustowość portalu biletowego
|
nie bronie specjalnie klubu , wiadomo że trzeba się przygotować na taką ewentualność , ale kto nie kupił i pluje na monitor niech najpierw się wkur*** na siebie że nie kupił wcześniej .