Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.10.2013, 11:20
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Paweł nie wystąpi w tym meczu to niestety może być ciężko o coś więcej niż 0-0.
Oczywiście liczę na pełne zaangażowanie i grę na poziomie meczu z Lechem.
Nadzieja w tym co widzieliśmy rok temu gdy Legia przyjechała na Reymonta . Nawet Sikorski im strzelił

Skład mieliśmy bardzo podobny , ambicja wtedy kipiała ( jak rzadko w zeszłym sezonie), a dziś mamy w końcu drużynę .

każdy wynik jest możliwy , ale wierzę że stać nas na wygraną
Odpowiedz cytując