Jagul napisał(a):

Jeśli Paweł nie wystąpi w tym meczu to niestety może być ciężko o coś więcej niż 0-0.
Oczywiście liczę na pełne zaangażowanie i grę na poziomie meczu z Lechem.
|
Nadzieja w tym co widzieliśmy rok temu gdy Legia przyjechała na Reymonta . Nawet Sikorski im strzelił
Skład mieliśmy bardzo podobny , ambicja wtedy kipiała ( jak rzadko w zeszłym sezonie), a dziś mamy w końcu drużynę .
każdy wynik jest możliwy , ale wierzę że stać nas na wygraną