|
Zaraz dla niektórych to będzie wymówka by nie pójść na mecz - bo akurat przez kilkanaście godzin nie była czynna sprzedaż internetowa .
Przypomnijcie sobie co było jeszcze nie tak dawno , gdy nie było wcale sprzedaży internetowej .
Nie kupiłeś dzisiaj , kupisz jutro , a mogłeś kupić od kilku tygodni , ale jak to Polacy , wszystko na ostatnią chwile...
inna sprawa że serwer pewnie padł przez idiotów którzy co chwilę sprawdzali ile biletów zeszło...
|