aNouc napisał(a):

Moglby chociaz klub zamiescic info, ze trwają prace techniczne nad portalem online
bo serwer od paru godzin juz padl konkretnie, a nie ze ktos cos odswieza itp
od czasu zawieszenia minęło blisko... 9 godzin, krotka notka chociaz na FB ze strony klubu.
|
Strona dalej nie chodzi, co ciekawe. Nie mam FB, czy jest jakaś informacja tam na ten temat?
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern