Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9562
Stary 03.10.2013, 08:10
Trochę wstyd dla takiego klubu jak Wisła Kraków, że serwer padł i nie działa od wczoraj od około godz. 16:00 do teraz ...

Trzeba zainwestować w coś lepszego
Odpowiedz cytując