Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9561
Stary 03.10.2013, 08:02
A co Was to obchodzi czy ktoś przyjdzie zrobić sobie zdjęcie czy napić się pepsi.Niech każdy robi swoje.Ty dopinguj a drugi niech żre kiełbachę i w czym problem.Mało kibiców źle dużo kibiców źle.K...a co za naród.WISŁA PANY!!!
Odpowiedz cytując