rafalek napisał(a):

|
Wątpię, że by zaoferowali 200 tys. € za sezon dla jakiegoś anonimowego Bośniaka wtedy gdy przychodził... Tyle na pewno nie zarabia.
|
Z tego co pamiętam ten anonim był chyba jednym z bardziej wyróżniających się obrońców tamtejszej ligi. Bo za kompletnie nie znanego nikt by nie zapłacił 400k euro.