Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9559
Stary 03.10.2013, 00:11
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
O widze ozywienie "kibiców " w tym dziale.

Dominuja pewnie kibice z 3 postami na krzyz i od razu z zapytaniem "czy dostaneeeeee bilet"?

niezapomnjcie wziasc aparacikow i zrobic swoich słitasnych fot na sektorze.W koncu nastepny raz bedzie tez ,za rok na meczu z tym samym zespolem co w niedziele.

Wojtas a czy to źle, że napędzają karuzele? Czym więcej szumu tym lepiej, Ci co są od dawna i tak zostaną i będą zawsze, a może chociaż garstka z nowych dołączy na przeciętny "nudny" mecz z Podbeskidziem, Piastem itd....
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując