Wojtas napisał(a):

O widze ozywienie "kibiców " w tym dziale.
Dominuja pewnie kibice z 3 postami na krzyz i od razu z zapytaniem "czy dostaneeeeee bilet" ?
niezapomnjcie wziasc aparacikow i zrobic swoich słitasnych fot na sektorze.W koncu nastepny raz bedzie tez ,za rok na meczu z tym samym zespolem co w niedziele.
|
Wojtas a czy to źle, że napędzają karuzele? Czym więcej szumu tym lepiej, Ci co są od dawna i tak zostaną i będą zawsze, a może chociaż garstka z nowych dołączy na przeciętny "nudny" mecz z Podbeskidziem, Piastem itd....