O widze ozywienie "kibiców " w tym dziale.
Dominuja pewnie kibice z 3 postami na krzyz i od razu z zapytaniem "czy dostaneeeeee bilet"

?
niezapomnjcie wziasc aparacikow i zrobic swoich słitasnych fot na sektorze.W koncu nastepny raz bedzie tez ,za rok na meczu z tym samym zespolem co w niedziele.