Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9558
Stary 02.10.2013, 23:22
O widze ozywienie "kibiców " w tym dziale.

Dominuja pewnie kibice z 3 postami na krzyz i od razu z zapytaniem "czy dostaneeeeee bilet"?

niezapomnjcie wziasc aparacikow i zrobic swoich słitasnych fot na sektorze.W koncu nastepny raz bedzie tez ,za rok na meczu z tym samym zespolem co w niedziele.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując