Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9557
Stary 02.10.2013, 23:20
PlayLikeAPro napisał(a):Wyświetl post
Zresztą czy któryś z was tak gorliwie sprawdzających że serwer leży wysłał np e-mail do redakcji, biura obsługi czy coś, Może maszyna padła i nikt o tym nie wie. Znając mentalność polaków to mało kto w ogóle o takim czymś myśli a nie zawsze sprawdza się logi serwisowe. Jeżeli nikt nie zgłasza problemu to go nie ma (tak działają serwisy)
Wysłał [10znk]
Odpowiedz cytując