|
Senior Member
Offline
|
#9557

02.10.2013, 23:20
|
PlayLikeAPro napisał(a): 
|
Zresztą czy któryś z was tak gorliwie sprawdzających że serwer leży wysłał np e-mail do redakcji, biura obsługi czy coś, Może maszyna padła i nikt o tym nie wie. Znając mentalność polaków to mało kto w ogóle o takim czymś myśli a nie zawsze sprawdza się logi serwisowe. Jeżeli nikt nie zgłasza problemu to go nie ma (tak działają serwisy)
|
Wysłał [10znk]
|
|