Spokojnie. Rownie dobrze sprzedaż może mocno zwolnić, więc na razie nie mówmy o komplecie. Bo do niego brakuje ładnych paru tysięcy (przynajmniej połowy liczby widzów z meczu z Lechią

) Oby, oby...
Niech się system odblokuje a kibice którzy mają bilety niech sobie na razie dadzą spokój ze sprawdzaniem stanu puli biletów. I pozwolą spokojnie zakupić tym, którzy jeszcze tego biletu nie mają.
Do zobaczenia w niedzielę!