|
Senior Member
Offline
|
#9523

02.10.2013, 16:33
|
Na drugą stronę:
Cytat:
Po co patrzeć co chwilę ile biletów zeszło ? Nie macie co robić ?
Kto kupił bilet niech czeka na oświadczenia klubu który na swojej stronie na pewno poinformuje na które sektory już nie mam miejsc a Wy zajmijcie się czymś innym niż blokowaniem strony komuś kto chce dopiero kupić bilet ...
|
|
|