Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9492
Stary 02.10.2013, 13:25
Spokojnie ,myśle że w dniu meczu patrząc ostatni mecz z legią ,od rana będa ustawiać sie długie kolejki po kk i po bilety.
Uważam,że w niedzielę będzie komplet lub blisko kompletu.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując