Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9488
Stary 02.10.2013, 12:50
Korbit napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko wie ktoś może, czy będa bilety na g4 i g5 jeżeli będzie wykupione na pozostałe sektory? jeżeli nie będzie dziewic z warszafki to Wiślacy mogą przecież zasiąść na meczu?
gdyby pozostałe sektory zostały wykupione to pewnie otwarliby przed meczem,tak myślę.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując