Korbit napisał(a):

|
mam pytanko wie ktoś może, czy będa bilety na g4 i g5 jeżeli będzie wykupione na pozostałe sektory? jeżeli nie będzie dziewic z warszafki to Wiślacy mogą przecież zasiąść na meczu?
|
gdyby pozostałe sektory zostały wykupione to pewnie otwarliby przed meczem,tak myślę.