Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9479
Stary 02.10.2013, 12:08
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/w_niedziele_padnie_rekord/ napisał(a):
13 kwietnia 2013 roku drużyny obu zespołów na trybunach wspierało 24 655 kibiców. Dziś już wiemy, że w niedzielę będzie nas więcej.
Ja rozumiem, że na obecną chwilę (wtorek wieczór) bilety/karnety ma już co najmniej 24 655 osób. Nie pracuję w klubie więc możliwe, że przekaz był trochę inny, np do tej liczby brakuje tak mało że już uznali, że "w niedzielę będzie nas więcej". Byłby to dość nieczytelny przekaz (zresztą to nieporozumienie o tym świadczy), jednak nie takie rzeczy już nas w klubie ostatnimi laty zaskakiwały
Odpowiedz cytując