Krotochwila napisał(a):

Chwila. W tym jak rozumiem karnety?
Wiadomo ilu mamy karnetowiczow na dzien dzisiejszy?
|
myślę, że wraz z karnetowiczami, zobacz sobie wygląd niektórych sektorów do sprzedaży, otóż nie było pokazanych w ogóle krzesełek, które istnieją (np d21) tak, więc klub nie daje do sprzedaży tych biletów, bo już są w posiadaniu karnetowiczów czyż nie?
