Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9478
Stary 02.10.2013, 12:03
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Chwila. W tym jak rozumiem karnety?
Wiadomo ilu mamy karnetowiczow na dzien dzisiejszy?
myślę, że wraz z karnetowiczami, zobacz sobie wygląd niektórych sektorów do sprzedaży, otóż nie było pokazanych w ogóle krzesełek, które istnieją (np d21) tak, więc klub nie daje do sprzedaży tych biletów, bo już są w posiadaniu karnetowiczów czyż nie?
Odpowiedz cytując