Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Poul1983
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
9474
02.10.2013, 11:57
błąd nie sprzedano żadnych 24,5 tysia, QBAS źle zrozumiał, tam jest napisane ze jak tak dalej pójdzie to na 100% będzie rekord, a nie ze sprzedano ponad 24,5 tyś.
Poul1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Poul1983
Znajdź inne posty napisane przez Poul1983