Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9473
Stary 02.10.2013, 11:54
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie i jeszcze raz nie dla ograniczeń w logowaniu do systemu jakie proponuje domin_czyzyny!
Płacisz za KK 10 zł i możesz się logować choćby co 5 minut. I tak takich napaleńców nie będzie wielu A to że ludzie są ciekawi ile miejsc sprzedano to wyjątkowa sytuacja i można ją rozwiązać tak jak pisał Lukasz. Poza tym przejście na wydajniejszy serwer nie jest wielkim kosztem, mam nadzieję że takie problemy nie będą się w przyszłości pojawiać bo to wstyd trochę.


No i się wyjaśniło, do wtorku sprzedano 24,5 tys biletów -> wis.la/t8q4q
Chwila. W tym jak rozumiem karnety?
Wiadomo ilu mamy karnetowiczow na dzien dzisiejszy?
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując