Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24182
Stary 02.10.2013, 10:02
emj10 napisał(a):Wyświetl post
niechybne czy niehybne?
respons czy respąs?
niezmiennie czy niezmiernie?

Mnie bawi pustostan jaki prezentujesz "niezmiennie" od lat w tym temacie, a kolejna dyskusja z pysiem będącym na równie niskim poziomie dała wyraz, że ani na jotę nie poszedłeś intelektualnie do przodu zostając na etapie kretynów, półinteligentów i ćwierćinteligentów, których niczym z rękawa wyciągasz jako oręż w swojej nieustannej donkiszoterii.
I takie właśnie respąsa niehybne w twoim wykonaniu niezmiennie, niezmiernie mnie śmieszą panie psorze

A poważnie, nie ma się co głaskać, stróżu porządku ortograficznego , jak ktoś bredzi to należy mu to uświadomić w możliwie dosadny sposób, a jeżeli dalej się upiera nie przedstawiając żadnych argumentów, może poza ortograficznymi, należy jego zachowanie nazwać, proste. Natomiast ciężko o bardziej obłędną walkę niż ta o poprawną ortografię w temacie politycznym, mój dzielny "błędny rycerzu"
Hej Nasz TS !!