Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9460
Stary 02.10.2013, 09:55
Nie, nie i jeszcze raz nie dla ograniczeń w logowaniu do systemu jakie proponuje domin_czyzyny!
Płacisz za KK 10 zł i możesz się logować choćby co 5 minut. I tak takich napaleńców nie będzie wielu A to że ludzie są ciekawi ile miejsc sprzedano to wyjątkowa sytuacja i można ją rozwiązać tak jak pisał Lukasz. Poza tym przejście na wydajniejszy serwer nie jest wielkim kosztem, mam nadzieję że takie problemy nie będą się w przyszłości pojawiać bo to wstyd trochę.


No i się wyjaśniło, do wtorku sprzedano 24,5 tys biletów -> http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...padnie_rekord/
Ostatnio edytowane przez QBAS : 02.10.2013 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując