Nie, nie i jeszcze raz nie dla ograniczeń w logowaniu do systemu jakie proponuje domin_czyzyny!
Płacisz za KK 10 zł i możesz się logować choćby co 5 minut. I tak takich napaleńców nie będzie wielu

A to że ludzie są ciekawi ile miejsc sprzedano to wyjątkowa sytuacja i można ją rozwiązać tak jak pisał Lukasz. Poza tym przejście na wydajniejszy serwer nie jest wielkim kosztem, mam nadzieję że takie problemy nie będą się w przyszłości pojawiać bo to wstyd trochę.
No i się wyjaśniło,
do wtorku sprzedano 24,5 tys biletów ->
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...padnie_rekord/