Gwiaździsty napisał(a):

|
.... w ważnych meczach może rzucić kolejne odwody kibiców - jak na froncie....
|
Solidne porównanie.
Podbiję - frekwencja w takim meczu ma to kolosalne znaczenie. Dla sponsora, dla tych przedsiębiorców którzy planują coś więcej niż tylko przyjść na mecz. Pokazujemy potencjał - może jakiś zalotnik się skusi. Patrząc z perspektywy ewentualnego sponsora (nawet w kontekście plotek o VW) - przydałby się wszystkim komplet w niedzielę - od piłkarzy przez właściciela, zawodników, trenera, ewentualnego sponsora, komentatora czy kibica przed telewizorem.
domin_czyzyny napisał(a):

|
do następnego meczu z Legią juz zapomną nasz hymn...
|
Statystycznie tak. Ale jak tylko 1 promil z 20 tysięcy będzie miało poglądy jakie Wam leżą i złapie bakcyla i to masz już o 20 solidnych osób więcej na młynie.
Poza tym trochę wiary - ludzie są ambitni - wiele pikników na drugi raz nauczy się hymnu tylko po to by nie stać z szalikiem w górze jak kołek. Co to są dwie zwrotki na pamięć.
Edit:
domin_czyzyny napisał(a):

|
Może firma obsługująca system powinna odciąć możliwość logowania się do systemu na dany mecz, gdy dana osoba ma już bilet/karnet. Wszystko będzie wtedy sprawniej działało i więcej biletów zejdzie.
|
Nie nie i jeszcze raz nie. Żadnych ograniczeń dla kibica.
Przydałby się jedynie graficzna informacja o tym ile miejsc na danym sektorze jest wolnych (liczba + procent). Najlepiej na grafice stadionu przy wyborze trybuny. Ktoś nie pomyślał że ludzie będą ciekawi frekwencji więc maja jak projektowali - przeciążenia. Na własne życzenie.