Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9456
Stary 02.10.2013, 09:36
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
.... w ważnych meczach może rzucić kolejne odwody kibiców - jak na froncie....
Solidne porównanie.

Podbiję - frekwencja w takim meczu ma to kolosalne znaczenie. Dla sponsora, dla tych przedsiębiorców którzy planują coś więcej niż tylko przyjść na mecz. Pokazujemy potencjał - może jakiś zalotnik się skusi. Patrząc z perspektywy ewentualnego sponsora (nawet w kontekście plotek o VW) - przydałby się wszystkim komplet w niedzielę - od piłkarzy przez właściciela, zawodników, trenera, ewentualnego sponsora, komentatora czy kibica przed telewizorem.

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
do następnego meczu z Legią juz zapomną nasz hymn...
Statystycznie tak. Ale jak tylko 1 promil z 20 tysięcy będzie miało poglądy jakie Wam leżą i złapie bakcyla i to masz już o 20 solidnych osób więcej na młynie.

Poza tym trochę wiary - ludzie są ambitni - wiele pikników na drugi raz nauczy się hymnu tylko po to by nie stać z szalikiem w górze jak kołek. Co to są dwie zwrotki na pamięć.

Edit:

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Może firma obsługująca system powinna odciąć możliwość logowania się do systemu na dany mecz, gdy dana osoba ma już bilet/karnet. Wszystko będzie wtedy sprawniej działało i więcej biletów zejdzie.
Nie nie i jeszcze raz nie. Żadnych ograniczeń dla kibica.
Przydałby się jedynie graficzna informacja o tym ile miejsc na danym sektorze jest wolnych (liczba + procent). Najlepiej na grafice stadionu przy wyborze trybuny. Ktoś nie pomyślał że ludzie będą ciekawi frekwencji więc maja jak projektowali - przeciążenia. Na własne życzenie.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 02.10.2013 o godz. 09:42.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując