Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9454
Stary 02.10.2013, 09:27
Skoro są jeszcze bilety na C to wcale ze sprzedażą nie jest tak dobrze. Serwery zamulają bo pewnie z 200 osób sprawdza co chwila ile miejsc pozostało
Odpowiedz cytując