Krav napisał(a):

|
pytanie: przy*ebał się wam ochroniarz na kołowrocie czy kto tam inny że niby macie legitymacje, ale przysługuje ona do 26 roku życia, a skończyliście już 26 ? Bo niby legitymacje mam, ale jak się później będą srać to kupie normalny, jak się nie czepiają o to to ulgowy. Może być na pw. Dzięki z góry
|
Jesli chcesz kupic bilet ulgowy, to musisz miec do tego podstawe. Nie wiem czy system na necie Ci sprzeda bilet, bo tam jest PESEL. A w kasie chyba sprawdzaja podstawe do biletu ulgowego.
Na kolowrotkach tez Ci moga sprawdzic, bratankom nie raz sprawdzali. Ogolnie bym nie ryzykowal, bo jak Cie sprawdza na bramkach, to masz po meczu. Drugiego biletu na ta karte kibica, na ten sam mecz, nie kupisz.