Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
4312
02.10.2013, 06:00
Drozd
napisał(a):
Jerzy Bahr o katastrofie w Smoleńsku: nagle zrobiło się kompletnie biało
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...?ticaid=11167b
Bardzo ciekawa relacja naocznego świadka. Po trzech latach sobie przypomniał.
jakby zaczął sobie inne rzeczy przypominać to by pewnie podzielił los chorążego Remigiusza Musia który był zbyt wylewny w zeznaniach tego co widział i słyszał.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.10.2013 o godz. 07:22.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA