Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4312
Stary 02.10.2013, 06:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jerzy Bahr o katastrofie w Smoleńsku: nagle zrobiło się kompletnie biało


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...?ticaid=11167b

Bardzo ciekawa relacja naocznego świadka. Po trzech latach sobie przypomniał.
jakby zaczął sobie inne rzeczy przypominać to by pewnie podzielił los chorążego Remigiusza Musia który był zbyt wylewny w zeznaniach tego co widział i słyszał.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.10.2013 o godz. 07:22.
Odpowiedz cytując