Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9444
Stary 01.10.2013, 23:44
Ja nie zgrywam obiektywnego, ale dziwia mnie opinie nie poparte faktami.
Chcialbym, aby Legia miala mokro w gaciach, ale to malo prawdopodobne. Bardziej realne będą mokre gacie gości, jak kałuża do nas przyjedzie.
Odpowiedz cytując