Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24177
Stary 01.10.2013, 23:36
gigant napisał(a):Wyświetl post
Nie życzę sobie byś nazywał mnie kretynem z tego powodu ze używam tableta czy smartfona. Fejsa nie mam wiec siła rzeczy nie używam. Ww sprzętów używam bo jest to wygodne. Wyhamuj trochę z inwektywami, bo robisz się żałosny. Żądam przeprosin.
Przepraszam jeżeli poczułeś się urażony, natomiast nigdy nie wmówisz mi ze nazwałem kogokolwiek kretynem bo używa smartfona. Natomiast nie ma dyskusji, że rozwój idzie w stronę płynniejszego kontaktu z siecią i fejsem. Czyli musi być prosty, przyszlo Ci do głowy żeby się szczycić umiejętnością obsługi tabletu, smartfona? Jakie to ma znaczenie?

emj10 napisał(a):Wyświetl post
A jak myślisz znając historię ostatnich lat, gdzie każdą bzdurę w jego wykonaniu czekał niechybnie respons z mojej strony?
Twoje niehybne respąsa bawią mnie niezmiennie, obnażając prawdziwe oblicze, myślisz że przedmiotem "sporu" jet użyteczność elektroniki?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.10.2013 o godz. 23:50.
Hej Nasz TS !!