Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9442
Stary 01.10.2013, 23:10
c. napisał(a):Wyświetl post
Z Polonia sezon wstecz (5 kolejka 1;1) nieco ponad 25 tys, to jak na Legie i derby bez szału.
Zreszta .... z nimi, 30 tys to oni widza raz na 5 lat.. wracamy do Wisly
frekwencja na Legii:
Polonia Warszawa 26 531
Lech Poznań 29 514
Śląsk Wrocław 30 787

+ oczywiscie puchary gdzie mieli 30 tysięcy częściej niż raz na 5 lat. Ale wracamy do Wisły...


Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Cóż.... takie życie. Może kiedyś klub ogarnie temat nie pozwalając np. kupić pierwszego biletu na C lub coś w ten deseń.
bardzo dobry pomysł !, aż szkoda, że od dawna tak nie jest!

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Pesymista jesteś.
Jak 5 tysięcy nie będzie umiało hymnu to aż 25 będzie umieć. Reszta będzie się uczyć i umieć będzie na przyszły raz.
do następnego meczu z Legią juz zapomną nasz hymn...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.10.2013 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując