c. napisał(a):

Z Polonia sezon wstecz (5 kolejka 1;1) nieco ponad 25 tys, to jak na Legie i derby bez szału.
Zreszta .... z nimi, 30 tys to oni widza raz na 5 lat.. wracamy do Wisly
|
frekwencja na Legii:
Polonia Warszawa 26 531
Lech Poznań 29 514
Śląsk Wrocław 30 787
+ oczywiscie puchary gdzie mieli 30 tysięcy częściej niż raz na 5 lat. Ale wracamy do Wisły...
Lukasz napisał(a):

|
Cóż.... takie życie. Może kiedyś klub ogarnie temat nie pozwalając np. kupić pierwszego biletu na C lub coś w ten deseń.
|
bardzo dobry pomysł !, aż szkoda, że od dawna tak nie jest!
Lukasz napisał(a):

Pesymista jesteś.
Jak 5 tysięcy nie będzie umiało hymnu to aż 25 będzie umieć. Reszta będzie się uczyć i umieć będzie na przyszły raz.
|
do następnego meczu z Legią juz zapomną nasz hymn...