Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adeks9
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk
Offline
#
9440
01.10.2013, 22:58
Albo wielu może wyrobić KK i nie dostać już biletu z powodu ich braku
adeks9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adeks9
Znajdź inne posty napisane przez adeks9