Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9437
Stary 01.10.2013, 22:50
c. napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio ze Slaskiem bylo 15 tys widzow na Lazienkowskiej.

W pucharach moze sie jakis znalazl tak na sile do 30 upchali.. ale to rzadkosc.
w czerwcu 2013 mieli 30 tysięcy na meczu zew Śląskiem, wcześniej z Polocią 29 tysięcy i na pucharach też. Zgadzam się, że to rzadkość, ale u nas nie było tak nigdy. Więc piłkarze Legii mieli zdecydowanie większą możliwośc gry przy 30 tysiącach kibiców niż nasi piłkarze.
Odpowiedz cytując