c. napisał(a):

Ostatnio ze Slaskiem bylo 15 tys widzow na Lazienkowskiej.
W pucharach moze sie jakis znalazl tak na sile do 30 upchali.. ale to rzadkosc.
|
w czerwcu 2013 mieli 30 tysięcy na meczu zew Śląskiem, wcześniej z Polocią 29 tysięcy i na pucharach też. Zgadzam się, że to rzadkość, ale u nas nie było tak nigdy. Więc piłkarze Legii mieli zdecydowanie większą możliwośc gry przy 30 tysiącach kibiców niż nasi piłkarze.