|
Kiedy na Legie tyle przychodziło? Legia wcale nie ma jakiejs duzej frekwencji, zazwyczaj 3-4 tys wiecej niz na Wisle. ale MP, bum na karnety, sciaganie "gwiazdorow" z fluminense, opowiadanie bajek o Lidze Mistrzow, to wszystko dziala. a Wisla przystepowala do tego sezonu rozdupcona, rozbita, rozgnieciona, odeszlo mnostwo pilkarzy, a media na czele z Legionista Stanowskim nie pozostali suchej nitki na Wisle, takze reklame miala odpychajaca.
a co do "kosmitow" itp to przeciez normalne, jak przyjezdza Wisla do Wawy to tak samo stadion Legii od swieta sie wypelni i sa kosmici, to samo w Poznaniu.
I tak dajemy rade, bo w Wawie a tym bardziej w Poznaniu maja duzo latwiej, jeden klub, u nas jest to podzielone no i duza reprezentacja klubow w calym wojewodztwie malopolskim. do tego ekipy hokeja (najlepsze druzyny pochodzace z Malopolski) i zuzel.
Ostatnio edytowane przez c. : 01.10.2013 o godz. 22:45.
|