Powiem ci thecris że nieźle to przedstawiłeś.
Mało czytałem o tej bezsensownej reformie ale chyba pierwszy raz widzę takie podejście do całej sprawy i jestem w stanie się z nim zgodzić. Nawet dwie przegrane z legią w sezonie zasadniczym da sie zniwelować jedną wygraną w fazie 3 "zjebanej"
Zachowana niestety została praktycznie równowaga w przypadku rund. Na jesieni można zdobyć 21x1,5= 31,5, na wiosnę 9 x 1,5 + 21 = 34,5. Gdyby dysproporcja była większa dawało by to nam więcej możliwości w przypadku naszych mitycznych 4 transferów
A morał z tego wszystkiego jest dobrze znany, nie ma zapierdalania, to nie ma wygranych. A kalkulacje może zostawmy na ostatnie 4 kolejki, bo jedni obecnie liczą już punkty a drudzy krzesełka.
Mam nadzieję na mecz emocji z happy endem i jakimś objawieniem. Obudzić się muszą skrzydła , a mecz sezonu zagrać Boguski.