Czujki uaktywniają się od spalin zarówno tych benzynowych, ropnych i gazu bez wyjątku. Nie słyszałem o czujkach wykrywających wyłącznie gaz.
Co więcej nie ma przepisu prawnego zakazującego parkowania samochodem wyposażonym w instalację gazową. Jeśli instalacja jest dobrze założona to nie ma żadnej różnicy. Sam u siebie mam parking podziemny i mam w d.pie co sobie Wspólnota Mieszkaniowa wymyśliła. I mówię Ci to jako licencjonowany zarządca nieruchomości

Znaki są ale one nie mają żadnego poparcia w stosownych przepisach.