Lukasz napisał(a):

O ćwierć? Bo 'słabiaków' o sztukę więcej a silnych o sztukę mniej?
|
Tutaj się nie będę kłócił

Dla mnie słabych drużyn jest kilka... Korona, Widzew, Podbeskidzie, Zawisza... Chyba tyle. Generalnie liga jest wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Nawet Ruch z Legią. Kluczowych będzie ostatnich 7 meczy bo będą one za 3 pkt a nie za 1,5. To dokładnie tak jakby rok temu zrobić po 30. kolejkach ekstra 7. kolejek po 6 pkt za wygraną. Działa na wyobraźnię, nie? Wisła mogłaby w te 7 meczy podwoić dorobek punktowy z całego sezonu (a nawet więcej byłoby do ugrania niż ugrała w 30. kolejkach). Sporo mogłoby się pozmieniać. Dlatego teraz te punkciki są niewiele warte. Tzn. straty 29 pkt do Legii byśmy nie odrobili ale 9 pkt do Śląska można byłoby w 2 mecze
