A czemu maja nie moc?

ich stadion i ich decyzja, na co dzien wiekszosc stadionu jest zamknieta bo wiadomym jest ze nie ma takiego cisnienia, ale teraz jest, a dla nich to dodatkowa kasa przeciez.
Będą otwierać kolejne sektory (w tym B) jesli dotychczasowe sektory szybko sie wypelnia.
zanosi sie na rekord frekwencji

)
====>
http://www.youtube.com/watch?v=gK_U8...layer_embedded