Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9417
Stary 01.10.2013, 20:31
A czemu maja nie moc? ich stadion i ich decyzja, na co dzien wiekszosc stadionu jest zamknieta bo wiadomym jest ze nie ma takiego cisnienia, ale teraz jest, a dla nich to dodatkowa kasa przeciez.

Będą otwierać kolejne sektory (w tym B) jesli dotychczasowe sektory szybko sie wypelnia.

zanosi sie na rekord frekwencji )


====> http://www.youtube.com/watch?v=gK_U8...layer_embedded
Ostatnio edytowane przez c. : 01.10.2013 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując