Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KR
Offline
#
9415
01.10.2013, 20:21
Dziwię się że narożniki B22 B23 B24 nie są jeszcze otwarte do sprzedaży - chętni by się znaleźli... Cenowo bardzo dobra oferta.
Wierność
hors
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hors
Odwiedź stronę domową użytkownika hors!
Znajdź inne posty napisane przez hors