Znalezienia pracy

Chociaż to akurat nie jedyny powód sprzedaży auta, jeżdżę ponad 4 lata, jest zajebiste ale po prostu chciałem zmienić.
Zależy właśnie gdzie będę robił - jak gdzieś bliżej to na dojazdy mi łazi po głowie Mondeo IV 2.0 benzyna bez turbo na łańcuchu, nie ma szału ale jest duże co lubię no i świetne opinie.
Jak gdzieś dalej to być może kolejny diesel: Alfa 159, może Suberb chociaż roczniki z Common Rail są cholernie drogie.
Tak jak pisałem wcześniej - marzeniem to jakaś 5-tka z Bawarii

Ale będzie mnie może stać na 8-10 latka a ciężko znaleźć ze sprawdzonym pochodzeniem - oczywiście benzyna.