Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 01.10.2013, 18:50
Znalezienia pracy
Chociaż to akurat nie jedyny powód sprzedaży auta, jeżdżę ponad 4 lata, jest zajebiste ale po prostu chciałem zmienić.

Zależy właśnie gdzie będę robił - jak gdzieś bliżej to na dojazdy mi łazi po głowie Mondeo IV 2.0 benzyna bez turbo na łańcuchu, nie ma szału ale jest duże co lubię no i świetne opinie.

Jak gdzieś dalej to być może kolejny diesel: Alfa 159, może Suberb chociaż roczniki z Common Rail są cholernie drogie.

Tak jak pisałem wcześniej - marzeniem to jakaś 5-tka z Bawarii Ale będzie mnie może stać na 8-10 latka a ciężko znaleźć ze sprawdzonym pochodzeniem - oczywiście benzyna.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując