Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9412
Stary 01.10.2013, 17:33
Z tego co słyszałem, jeżeli o godz. 20:00 będzie kolejka to zapraszają te osoby do środka i zamykają drzwi czyli musisz zdążyć być na miejscu przed zamknięciem.
Odpowiedz cytując